4 червня у м. Чернівці відбувся Всеукраїнський чемпіонат з хореографічного мистецтва «Art dance», головою журі якого був Андрій Дикий, танцюрист, хореограф-постановник проекту «Танцюють всі», фіналіст Чемпіонату Європи по латиноамериканським танцям, чемпіон України. ТСТ «Ерідан» відзначили найвищою нагородою чемпіонату – Гран-Прі, а також за вагомий внесок у розвиток хореографічного мистецтва відзначили керівника колективу Тетяну Чичук. ТСТ «Ерідан» представив танцювальні композиції: «Медова феєрія», «День народження», «Домовички», «Капітошка», «Подих весни» та «Мальви».

8 листопада, до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відбувся святковий концерт у міському палаці культури «Народний дім». Виступили вихованці ТСТ “Ерідан” груп сучасної та народної хореографії із номерами “День народження” та “Країна мрій”.

24 червня на сцені Палацу культури «Народний дім» вихованці студії ТСТ «Ерідан» показували свої досягнення, які здобули протягом навчального року. Відкритий урок у вигляді концерту тривав близько години, під час якої танцюристи представили сучасну, народну та спортивно-бальну хореографію. Захопливою інтригою для глядачів став показаний уривок із мюзиклу «Муха-Цокотуха», над яким зараз працює колектив. Керівник колективу Тетяна Чичук поділилася, що вже у січні наступного року ТСТ «Ерідан» покаже свій другий мюзикл на великому святковому концерті присвяченому 25-річчю колективу. На завершення відкритого уроку традиційно найкращим учням вручали дипломи та сертифікати на безкоштовне навчання у студії, а солодкі призи не оминули жодного вихованця.