«Ерідану» – 25 років!

3 травня театр сучасного танцю «Ерідан» відзначав 25-річиницю своєї діяльності. До цього дня колектив готувався цілий рік, рік нелегкий, сповнений різних випробувань. Та мудрість і неймовірний талант керівника Тетяни Чичук заряджали колектив енергією та вірою в те, що цей концерт не просто відбудеться, а матиме винятковий ефект.

Так і сталося. Переповнена зала людей, серед яких представники міської влади, шановані громадяни міста, запрошені гості з різних куточків України, вихованці колективу та чи не найважливіші – шанувальники творчості ТСТ «Ерідан».

Концерт розпочався з прем’єри балету «Муха-Цокотуха» за мотивами однойменної дитячої казки. Дуже символічно співпало, що ця робота є теж ювілейною  – 10-тою серед постановок Тетяни Чичук. Далі – виступи запрошених колективів: зразковий художній колектив студія танцю «КаприZ» (м. Київ), танцювальна студія «Дзиґа» (м. Вишневе), зразковий ансамбль народного танцю «Дивограй» (м. Коломия). Особливим подарунком для колективу був виступ заслуженої артистки України Марти Шпак, з якою колектив відпрацював немало виступів.

Дуже гаряче глядачі вітали виступи самого театру сучасного танцю «Ерідан». Висловити подяку та вручити грамоти колективу та його керівнику вийшли на сцену заступник міського голови з гуманітарних питань Володимир Бойцан, начальниця відділу культури Уляна Мандрусяк та в.о. директорки МПК «Народний Дім» Яна Василовська.

Також на концерті були показані відео вітання з Лондона, Нью-Йорку, Києва та з інших точок України від вихованців та друзів «Ерідану», які не змогли потрапити на концерт.

Частину виручених від продажу квитків з концерту ТСТ «Ерідан» пожертвував коломийському брейкдансеру Юрію Линдюку, якому лікарі поставили діагноз «Лімфома Ходжкіна». Колектив дуже вболіває за нього та вірить у те, що Юра переможе цей діагноз.

Spread the word. Share this post!